DEŇ MATIEK

Dátum: 22.05.2023 | Vložil: mama

V upršanom máji nás rozveselili naše SLNIEČKA , ďakujeme za toto úžasné predstavenie pre nás mamy aj staré mamy. Bol to pre nás veľký zážitok a klobúk dolu pani učiteľky, že ste ich dokázali takto pripraviť. Tie ich iskričky v očiach budú žiariť v našich srdciach ešte veľa dní .

Re:DEŇ MATIEK

Dátum: 29.05.2023 | Vložil: Julka

Ďakujeme, veľmi nás vaše slová potešili. A rovnako sme boli šťastné, že všetky deti vystupovali s radosťou a bez stresu. O to nám išlo.

Rozlúčka so záhradou

Dátum: 08.10.2019 | Vložil: Rodič

Ďakujeme za veľmi milú a perfektne zorganizovanú akciu!!!
Aj za opäť fantastické originálne pomazánky ;)

Jesenný deň

Dátum: 07.10.2019 | Vložil: Babka

Veľmi pekne ďakujeme za krásny deň nielen pre deti a ich rodičov, ale aj pre babičky a dedkov! Hry s prírodninami v triede nám pripomenuli, že aj z týchto vecí, ktoré nič nestoja sa dá skrášliť si príbytok, a hlavne zahrať sa s dieťaťom doma. Nátierky boli na jedničku s hviezdičkou. Pekné hry na dvore, kde učiteľky opäť ukázali svoje pedagogické majstrovstvo. A záverečná hostina- pečené zemiaky s maslom- to nemalo chybu. A kto by neveril, že koláče môžu byť aj zdravé, ten sa mohol presvedčiť, ako dobre chutia aj tekvicové či cviklové zákusky. Chválime za všetko. Za vašu prácu aj za nápady a spomienky, ktoré nám zostanú.
ĎAKUJEME!

Rozlúčka so záhradou

Dátum: 07.10.2019 | Vložil: Michaela

Ďakujeme celému fantastickému personálu škôlky, za nádherné privítanie jesene a občerstvenie s našimi najmenšími

Pridať nový príspevok

Kontaktujte nás