Oslávenec mesiaca

25.07. DANIELKO Gašpar- 7 rokov

 

 

 

06.07. Patrik - PAŤKO  Kovaľ

Títo muži sú priateľskí a uvážliví. Snažia sa všetko robiť dokonale a precízne. Nevedia odoprieť pomoc iným ľuďom. Na druhej strane sú veľmi tvrdohlaví a spoliehajú sa len na svoje schopnosti. Učia sa viac na chybách iných, ako na svojich, a tak nikomu nedôverujú.

 
07.07. Oliver - OLIVERKO Krupa,OLINKO Manek
Títo muži stoja väčšinou oboma nohami pevne na zemi. Ich veľká výhoda je inteligencia. Dokážu rýchlo uvažovať a v krátkom čase premyslieť všetky možnosti. Vedia byť milý a ústretový, ale naozaj blízkymi sú len osoby, ktoré dlho poznajú.
 
10.07. Amália- AMÉLIA Nemcová 
Tieto ženy sú veľmi zvedavé a spoločenské. V neznámom prostredí a prítomnosti neznámych ľudí sa necítia nepríjemne. Veria, že treba využiť každú príležitosť, ktorá sa im v živote naskytne. Takto si rozširujú svoje vedomosti a schopnosti. Amálie sú silné osobnosti a snažia sa byť, čo najviac dokonalé. 
 
12.07. Nina- NINKA Ďurinová , NINKA Kondákorová
Tieto ženy sú očarujúce, veľmi citlivé, nežné a láskyplné. Sú aj plné prekvapení, prevažne príjemných. Veľmi im záleží na tom, aby ich mal niekto rád. Na druhej strane majú veľmi uzavretú povahu. Nikdy si nemôžete byť istí jej náklonnosťou. 
 
 21.07. Daniel- DANIELKO Gašpar
Títo muži sú veľmi inteligentní a citliví. V spoločnosti sa cítia skvelo, pretože rozdávajú okolo seba pohodu. Neznášajú, keď sa v ich spoločnosti sa niekto nevhodne správa. Sú veľmi zvedaví a nezávislí. Majú dobrodružnú povahu. V živote majú presne stanovené pravidlá, ktoré aj dodržujú.
 
26.07. Hana- HANKA Hornáčková
Tieto ženy sú veľmi otvorené, dynamické, intuitívne a hrdé.Vedia byť zvedavé, nadané a majú vynikajúcu pamäť. Len tak ich ľahko nikto neovplyvní. Majú v sebe veľa súcitu a emotívnosti. Nedokážu sa otvoriť ľuďom, pokiaľ im poriadne nedôverujú. 
 

 

  

MILÍ NAŠI OSLÁVENCI!!!  
   

Hádam je ti celkom jasné, 

že ti želám všetko krásne,

veľa zdravia, šťastíčka,
sladké bozky na líčka.