Diskusná téma: Napíšte nám

Ďakujem

Dátum: 15.03.2018 | Vložil: Spokojný rodič ❤

Milé PANI UČITEĽKY,

počas dnešnej schôdzky nepadlo jedno slovo, ktoré malo byť súčasťou tohto stretnutia...
Je to slovo ĎAKUJEM !
Áno, ďakujem Vám za to, že sa s láskou staráte o naše deti a rozširujete im obzory,keď my rodičia musíme zarezávať v práci.
Ďakujem za to, že učíte naše dietky nové piesne, básničky, kresliť nádherné obrázky, tancovať a pripravujete s nimi neskutočne nádherné predstavenia, pri ktorých nejednej mamičke, či oteckovi vybehla slzička.
Ďakujem za to, že ich učíte pravidlám, ktoré sa musia dodržiavať a dôsledkom ich porušenia.
Ďakujem, že ich učíte milovať prírodu.
Ďakujem Vám, že si nás rodičov vždy vypočujete a poradíte.

Ďakujem Vám za to, že moje dieťatko môže navštevovať takú fantastickú škôlku,kam sa každé ráno teší na svojich kamarátov a obľúbené PANI UČITEĽKY !

ĎAKUJEM!

Poďakovanie

Dátum: 09.10.2017 | Vložil: Petra Klasta

Ďakujeme za dnešný krásny spoločný jesenný deň , bolo skvelé s deťmi súťažiť, maškrtiť a vidieť akí úžasní ľudia sa nám o detičky starajú v našej škôlke. Veľké ĎAKUJEME

Jeseň

Dátum: 09.10.2017 | Vložil: Mama

Dobrý deň,
Ďakujeme za skvelú akciu..Velmi si to Vážime že ich robíte!

nové informácie o dostavbe MŠ

Dátum: 27.09.2017 | Vložil: Julka

Dnes (27.9.2017) sme na Rade školy riešili aj najnovšie informácie o dostavbe MŠ, ktoré mi podali p. Janík (zástupca p. starostu) a p. Takáčová, (poslankyňa OZ), ktorí sú zároveň členmi Rady školy. Podľa ich najnovších informácií je situácia nasledovná: Predbežný termín sťahovania sa zatiaľ nedá určiť. Musíme si počkať na uzavretie ponúk firiem, ktoré sa do tohto projektu prihlásia. Uzávierka a vyhodnotenie projektov prebehne až koncom novembra. Následne až víťazná firma rozhodne kedy začne s prácami - je možné že už v decembri, ale nie je to pravdepodobné. Zrejme až v neskorších mesiacoch. Je snaha, aby sa nová trieda otvorila najneskôr v septembri 2018.
Informácie o kúrení: Budova má plne funkčné vykurovanie a pokiaľ sa pri jednotlivých akciách zdá, že chodba je studená, môže to byť tým, že sa kultúrny dom (KD) na takéto akcie vykuruje len jeden deň. Pokiaľ bude kúrenie v prevádzke počas celého týždňa, celá budova vrátane chodieb sa dá kvalitne vyhriať.
Teplá voda je iba v kuchynke. Namontovanie prietokových ohrievačov v toaletách nie je možné pre nízku kapacitu elektrickej siete v KD. Takže túto situáciu budeme riešiť tak, že budeme pri každom umývaní nosiť teplú vodu z kuchynky.
Podávanie stravy: v kuchynke sa bude pripravovať iba desiata a olovrant- teda nevarené jedlá. Obed sa bude dovážať z inej školskej jedálne (zatiaľ neviem z ktorej) tak, aby spĺňala všetky predpísané normy a kritéria.
Rozdelenie detí sme premysleli trochu inak: V "obradnej miestnosti" budú maláči, v priestore za zasúvacími dverami smerom ku kuchynke budú veľkáči, v sále bude spoločná spálňa- v prípade potreby priestor pre činnosti vyžadujúce väčší priestor (cvičenie, náhradná pohybová činnosť za pobyt vonku v prípade nepriaznivého počasia).
Zatiaľ to sú najnovšie informácie, ak by sa čokoľvek zmenilo, okamžite vás budeme informovať.
Vaše názory nás zaujímajú, budem rada, ak budete reagovať. Na všetko, čo vás zaujíma sa budem pýtať a informovať vás. Samozrejme, kým nie je jasná víťazná firma, nemôžeme vedieť, akým spôsobom a kedy sa práce budú viesť.
Nebojte sa, zvládneme to! Veríme, že sa nám podarí aj deti nakloniť na tento stav tak, aby z toho mali nezvyčajný ale príjemný zážitok. Takže buďte, prosím, trpezliví. Odmenou nám -ale hlavne vám a vašim deťom- bude nový- väčší a kvalitnejší priestor, ktorý tu bude určite dlhé roky efektívne využitý.

Pridať nový príspevok

Kontaktujte nás