Diskusná téma: Napíšte nám

Výlet

Dátum: 17.05.2017 | Vložil: Michaela

Ďakujeme za dnešné nádherné dopoludnie, ktoré veľmi potešilo deti aj nás rodičov. Nátierky boli skutočne chutné, veľká pochvala pre pani kuchárky. Z farmy sme si odniesli krásne zážitky, bolo vidieť že zvieratká su chované s láskou a majú k ľuďom veľkú dôveru. Rovnako areál tvorený s veľkým citom pre každý detajl bol pohladením pre dušu. Organizácia celého výletu na jednotku, ale to som od "našej" škôlky aj očakávala, pretože tu je na správnom mieste každý zamestnanec- od úžasnej pani riaditeľky, cez srdečné pani učiteľky až po starostlivú pani upratovačku. Ďakujeme ešte raz za príležitosť stráviť takýto deň s našimi najmenšími a tešíme sa na ďaľšie podobné akcie

Re:Výlet

Dátum: 18.05.2017 | Vložil: Julka

Vaše hodnotenie ma úprimne dojalo. Ďakujem za všetkých.
Julka

Re:Výlet

Dátum: 10.06.2017 | Vložil: Gazdovský dvor NÁŠ SEN Pusté Úľany

No krásne. Takéto slová povzbudia a dodajú silu do ďalších dní. Padne to veľmi príjemne, pretože nie každý deň svieti slniečko a práve také milé uznanie nám rozjasní deň, aj keď je niekedy riadne pod mrakom. Ďakujeme vám za príjemné slová a milú návštevu :-)

Deň matiek

Dátum: 14.05.2017 | Vložil: Erika

Nedá mi nenapísať zopár slov ku dňu matiek. Aj keď nie sú učiteľky v materskej škole skutočnými matkami nasich deti, ale da sa povedať,že su ich druhymi mamami,ktore vychovavaju nase deti a učia ich, keď my pracujeme. Tymto chcem poďakovať celemu učiteľskému kolektívu za trpezlivosť s nasimi detickami a prajem krasny DEŇ MATIEK-lebo aj vy patrite medzi ne ;-)

Re:Deň matiek

Dátum: 15.05.2017 | Vložil: Julka

Ďakujeme, vaše slová nás potešili.

Karneval

Dátum: 15.02.2017 | Vložil: mamička

Dobrý deň,
rada by som Vám povedala niečo čo sa týka karnevalu.
V prvom rade by som Vám chcela poďakovať že vlastne robíte tieto akcie pre deti a pre rodičov...myslím že bola veľmi dobrá atmosféra (Ja osobne som sa zabavila, ale tak bolo aj minulý rok) Rada by som vyzdvihla organizáciu celej akcie, SUPER SUPER SUPER! Skvele to bolo vymyslené, skorší začiatok....desiata...a odchod. Hry boli perfektné....aj keď rodičia mohli viac povzbudzovať, ale to už Vy ovplyvniť neviete. Taký mám skvelý dojem z celej akcie že o nej hovorím všetkým kolegom v práci a hádam tie dozvuky budem pociťovať do konca toho pracovného týždňa. Prijala by som také akcie častejšie. Nerada sa zúčastňujem debát či vyjadrovania svojich myšlienok verejne toho mám v pracovnom živote viac než dosť ale musela som Vám napísať. Rada by som poďakovala celému kolektívu od Vás až po Pani upratovačku Evičku....každej jednej osobe v škôlke!!! Veľké ĎAKUJEM!!

Re:Karneval

Dátum: 15.02.2017 | Vložil: Julka

Tieto reakcie sú to o čo nám ide! Ale nebránime sa ani iným názorom. Za všetkých ešte ďakujeme aj tete Irenke a kuchárkam, ktorým sa tiež kvôli tejto akcii trochu skomplikoval ich pracovný režim- ale všetci zamestnanci to robia radi, lebo ich radosť vašich detí teší rovnako, ako vás. A samozrejme sladké: ĎAKUJEME - za koláčiky a pomoc s upratovaním!!!

vystúpenie pre babky a dedkov

Dátum: 20.10.2016 | Vložil: Mária

Dobrý deň!
Chcela by som veľmi poďakovať v prvom rade pani učiteľkám a tiež aj našim deťom za vystúpenie, ktorým tento týždeň potešili našich seniorov. Nevideli sme to síce naživo, ale už z viacerých strán sme počuli len samé pozitívne ohlasy. Je skvelé, že pani učiteľky majú stále kopu energie a fantázie na takéto malé dielka :) A hlavne je super, že to poteší aj niekoho ďalšieho. Pozreli sme už aj fotky na stránke a potešili.
Tak ešte veľa dobrých nápadov do budúcnosti! :)

Re:vystúpenie pre babky a dedkov

Dátum: 21.10.2016 | Vložil: Julka

Takéto správy sa tak dobre čítajú.... Ďakujeme, že vidíte a viete oceniť našu prácu.

strava pre naše deti

Dátum: 16.10.2016 | Vložil: rodič

Dobry den pani riaditelka,

mala by som menší dotaz k strave v škôlke. Na začiatku školského roka ste na RZ povedali,že nosiť do škôlky akékoľvek sladkosti nie je povolené. Vtedy som sa veľmi potešila. Avšak,keď vidím,že mi syn nosí domov sušienky, mliečne rezy a podobné sladkosti,ktoré dostávajú na olovrant,no nepáči sa mi to. Ak sù sladkosti zakázané,malo by to platit aj zo strany škôlky. Ja osobne svojmu synovi nekupujem sladkosti,za sladkost považujem aj ovocný džús,ktorý velmi rad pije. Bola by som radsej,keby miesto tych susienok im bolo podavané ovocie (akekolvek) a miesto sirupovych vôd,obycsjna voda alebo mineralka. Kazde rano vidim naliatu sirupovu vodu, tak na toto moj syn nebol nauceny a v skolke sa to zial naucil pit. Nehovorim,ze mu to nechuti,ale do pitneho rezimu sa zaraduje len cista voda alebo neochuteny caj. Bola by som velmi rada,keby sa to presadilo v skolke.
Dakujem

S pozdravom

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok

Kontaktujte nás